قالب وردپرس

جوهر اکو سالونت

جوهر اکو سالونت


  • بدون هد گرفتی
  • شفافیت بالا
  • دو سال ماندگاری
  • ضامن سلامتی هد
  • مناسب برای انواع هد اپسون DX4 - DX5 - DX7
خطر مواد شیمیایی اولیه مورد استفاده در جوهرهای سالونت (فلکسی و بنر) از یک طرف و پیکولیتر بالای قطرات جوهر پرتابی و در نتیجه رزولیشن پائین از طرف دیگر، مزیت چاپ این دسته از جوهرها را تحت تاثیر خود قرار داده و کاربران آنرا دچار مشکل نموده است. به نحوی که استفاده از جوهرهای سالونت در اروپا و امریکا ممنوع اعلام شده است. بنابر این برای سازگار نمودن جوهرهای سالونت با محیط زیست توانستند با ساختار مواد اولیه گیاهی برای ساخت این جوهر و حذف خطرات انسانی، حلالهای خطرناک و مضر را حذف نموده و فرمولاسیون جوهرهای جدید سالونت را کاملا بی خطر نموده اند، لذا نام این دسته از جوهرها را اکو سالونت گذاشته اند. وجه تمایز اکو سالونت با جوهرهای سالونت علاوه بر بی خطر بودن، کیفیت بالای تصاویر چاپی است. دلیل آنرا میتوان در ریز بودن قطرات جوهر افشان شده (پیکو لیتر) دانست که همین امر موجب شده که کاربردهای چاپ سالونت صرفا برای نمایش از فواصل بیش از یک متر (بنر و فلکسی) مناسب باشد درحالی که کاربرد چاپ اکوسالونت چنین نیست. در هد های شرکت اپسون میزان پیکولیتر برای هد سه و نیم مشخص شده که جوهر اکو سالونت گالکسی با ساختار دقیق 3.5 پیکو لیتری توانسته جوهری مناسب برای این دسته از چاپگر ها معرفی شود . انتخاب این مجوعه بر اساس کیفیت و رضایت مشتری بوده و به هیچ عنوان قیمت پایین جوهر و کیفیت پایین تر آن ملاک برای معرفی به مشتری نیست.
این جوهرها با تبخیر فوق العاده سریع و گاها نفوذ به عمق سطوح (بنر ، فلکس ، استیکر ، ونیل ، مش ، بک لاید ، کتد ، کانواس ، کاغذ های فتو گلاسه و ...) تا 3 میکرون، امکان خشک شدن جوهر روی هر سطحی را ممکن و حرکت قطره جوهر روی سطوح را به حداقل می رساند تا تصویری با کیفیت وشفاف تشکیل شود .
سطوح چاپ شده با جوهرهای اکوسالونت مقاومت بالایی نسبت به آب، خراش و ساییدگی از خود نشان میدهند. لذا از مواد شیمیایی می توان برای پاک نمودن جوهر از روی سطح استفاده نمود.
دستگاههایی که بیشتر برای کاربردهای ظریف و هنری نیاز به کیفیت بالا دارند و از طرفی دیگر، جنس مورد چاپ، غیر از کاغذ های با زخمات کم (تحریر)می باشد از این جوهرها استفاده می کنند. دامنه استفاده این جوهرها برای طیف وسیعی از سطوح با اجناس متنوعی بوده و براساس فرمولاسیون و رنگدانه مورد استفاده متغیر می باشد. لذا می بایستی قبل از خرید، از بخش پشتیبانی محصولات نسبت به انتخاب جوهر مناسب براساس سطح مورد نظر، راهنمایی لازم را جهت انتخاب بهتر بگیرید.